KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12916536
nr 1291 6536
Ebba Hedqvist
(1909-2001), Sverige
Blyerts, Modellstudie. Signerad. Motivet: 29x17 cm
Ebba Hedqvist, svensk bildkonstnär född 1909, död 2001.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:12:27
25/11 16:36:03